Virtuální kancelář

 

Virtuální kancelář šetří počáteční náklady spojené s pronájmem nemovitosti. U nás nabízíme navíc akci – k virtuálnímu sídlu Vám založíme společnost zdarma. Kontaktujte nás pro více informací!

 

Číst více

 

 

Založení společnosti

 

Založení firmy je časově náročný a poměrně komplikovaný proces. I kvůli těmto důvodům je mnohem pohodlnější nechat si založit společnost odborníky, kteří se v dané oblasti pohybují a znají ji.

 

Číst více

 

 

Zrušení společnosti

 

Jestliže Vás ke zrušení firmy vedly finanční důvody nebo neshody se společníky, musíte při jejím zrušení postupovat precizně. Nechejte zrušení firmy na nás a ke zrušení společnosti dostanete službu založení nové společnosti zdarma!

Číst více

 

 

 

Společnosti připravené

k prodeji

 

Přečtěte si více o výhodách ready-made společností, díky kterým můžete začít ihned podnikat! Klienti, kteří koupí ready-made společnost, nabízíme virtuální sídlo úplně zdarma. 

 

 

Číst více

 

 

 

Pronájem zasedacích prostor

 

V rámci služby virtuální kancelář máte k dispozici reprezentační prostory pro vaše firemní schůzky a jednání. Tyto prostory se  nacházejí v Žilině, ve městě, které je významnou křižovatkou slovenského i mezinárodního obchodu. 

 

 

Číst více

 

 

Změny v obchodním rejstříku

 

Zápis změn ve společnosti do obchodního rejstříku se může jevit jako jednoduchá formalita, no ale není tomu tak. Jde o proces, který je někdy z pohledu administrativy náročnější než zakládání nové společnosti.

 

 

Číst více