Společnosti založené a připravené k prodeji

 

 

 

Ready-made společnosti. Společnosti již založené a připravené k prodeji podnikatelům, kteří jsou v časové tísni.

 

Ready-made společnosti nebo firmy již připravené k prodeji jsou již založené a řádně registrované firmy se všemi právními podklady. Takové firmy, zapsané v živnostenském a obchodním rejstříku, registrované na finančním úřadě a s přiděleným IČO a DIČ jsou připravené ke koupi jednatelem, který se ocitl v časové tísni nebo nechce investovat čas do zakládání nové firmy, její založení a registrace trvá minimálně 60 dní, což je standardní doba zpracování všech dokumentů a podstoupení všech administrativních kroků. Naše společnost zprostředkuje prodej/koupi takových ready-made společností a zabezpečí úkony spojené se změnou jednatele, sídla, firmy, atd. Po odkoupení ready-made společnosti můžete začít ihned  podnikat.

 

 

Výhody koupě ready-made společnosti:

 

Výhodou ready-made společnosti je zejména fakt, že nemusíte čekat, dokud bude Vaše společnost založená a následně registrovaná k dani z příjmů, resp. DPH. Tento proces může trvat 60 - 120 dní. Ve společnosti uskutečníme všechny změny (změna jednatele, sídla, firmy atd.). Na základě smlouvy o převodu 100% obchodního podílu a zápisu z valné hromady se stanete novým jednatelem a majitelem společnosti.

 

 

Seznam firem na prodej

Připravili jsme pro vás seznam firem připravených k prodeji. Tento seznam je na našich nových webových stránkách Firma Na Prodej.

 

 

Hledáte následující služby? Klikněte a přečtěte si o nich více!

 

Zakládání s.r.o.

 

Zrušení s.r.o. 

 

Virtuální sídlo

 

Potřebujete poradit? Rádi vám pomůžeme!
Nenašli odpověď na vaše otázky? Potřebujete odbornou radu s řešením vašeho problému? Neváhejte nás kontaktovat, nabízíme vám bezplatné konzultace a poradenství!
Název firmy:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail: *
Ověřovací kód: *
Text zprávy: *
Zpráva se odesílá ...
* - povinné pole