Reference

 

Tyto společnosti souhlasily s uveřejněním na našich stránkách:

 

Společnosti WFG firemny servis s.r.o. jsem svěřil založení s.r.o., jejich služby mi doporučil známý. S poradenstvím, poskytováním informací o stavu a možnostech a se samotným zprostředkováním založení jsem byl velice spokojený. Také vím, že pokud nastane nějaký problém nebo jiná nečekaná událost, mohu se na ně vždy obrátit.

 

ING. DAMIÁN KOKINDA

 

 

Společnosti WFG firemny servis s.r.o. chci poděkovat za profesionální a individuální přístup v oblasti právních služeb pro naši společnost. Věřím, že rychlost a pracovní nasazení Vám vydrží i v následujících letech naší spolupráce.

 

JAROSLAV ŠIDLO

 

 

Se společností WFG firemny servis s.r.o. spolupracujeme v oblasti virtuálních kancelářích a pronájmu zasedacích prostor. Oceňujeme jejich flexibilitu a plnění vzájemných dohod.

 

MARTIN LAZARČÍK, Corlonez advisory s.r.o.

 

 

Společnost WFG firemny servis s.r.o. jsem oslovila za účelem zrušení neaktivní s.r.o. Oceňuji rychlé a kvalitní právní služby, které mi byly v průběhu celého procesu poskytovány. Touto cestou bych také chtěla ještě jednou poděkovat Paní JUDr. Otáhalové za její vstřícný, flexibilní, lidský a zároveň velmi profesionální přístup.

 

MONIKA FOJTÍK

 

 

V roce 2014 mě chtěl můj společník podvést. Díky dobrým radám Firemního servisu jsem se na konec smál poslední já. ￿

 

Anonym

 

 

Spolupráci se společností  WFG firemny servis s.r.o. jsem navázal již při zakládání společnosti a aktuálně jsem jejich služby využil při změně sídla a doplnění předmětu podnikání. Obzvlášť oceňuji profesionální a vstřícný přístup zaměstnanců společnosti a příjemné rychlé jednání. Cenová hladina za poskytované služby je na velice příjemné úrovni. A hlavně jsem se také nemusel zatěžovat byrokracií a ztrácet čas běháním po úřadech.

Vzhledem k maximální spokojenosti mohu pouze služby WFG firemny servis s.r.o. vřele doporuřit.

 

 Mgr. DANIEL KOTRČ, PhD., jednatel spoločnosti NEONYX, s.r.o.

 

 

 

S Vašimi službami při založení sro jsme byli velice spokojeni. Založení bylo realizováno velmi rychle, komunikace s Paní JUDr. Otáhalovou byla velice dobrá, oceňujeme hlavně rychlost, profesionální přístup a i cenu.

Děkujeme a určitě Vás rádi v budoucnu doporučíme našim obchodním partnerům a známým.

Gonšenicová G.

Se společností WFG firemny servis s.r.o. spolupracujeme již od roku 2009. Protože nemáme na Slovensku žádné zaměstnance, využití nabídky WFG firemny servis s.r.o. na poskytování sídla v centru Žiliny, bylo pro naši společnost výhodné. WFG nám také poskytuje právní a admninistrativní služby. Prostě vše co potřebujeme.

IVAN RIEGL

Se službami společnosti jsem velice spokojený. Všechno proběhlo přesně podle předem stanoveného plánu. Žádné zbytečné schůzky a vybavování. Mohu jen doporučit.

 

ADAM RYBNIKÁR

 

 

Pro založení a hladký start bratrské společnosti TECH-LIT SK s.r.o. jsme využili služeb WFG firemny servis s.r.o.. Dbáme na rychlost, účinnost a právní správnost, a to vše jsme ještě před termínem obdrželi včetně správných informací. Vždy se obracíme na odborníky a odborníky je i společnost WFG.

Oceňujeme také online systém doručené pošty a celkovou diskrétnost služeb WFG firemny servis s.r.o. Pokud chcete nastartovat svůj byznys na Slovensku - pak jedině v Žilině s WFG firemny servis s.r.o.

 

Robert Škaloud
Jednatel TECH-LIT CZ + TECH-LIT SK

 

 

Začátkem roku 2015 jsem potřeboval založit sro. Vzhledem k tomu, že jsem velmi zaneprázdněný, oslovil jsem WFG firemny servis s.r.o.. Mailem jsem obdržel celý soubor dokumentů, které jsem pouze podepsal a odeslal zpět. Do dvou týdnů byla společnost založena a já jsem mohl začít podnikat.

Svoji první firmu jsem si zakládal sám. Zabralo mi to spoustu času, který jsem mohl věnovat práci, které jsem rozuměl. Oslovit odborníky se mi vyplatilo.

 

IVAN MAGNUSEK

 

 

Děkuji firmě WFG firemny servis s.r.o. za správnou a vysoce profesionální součinnost při prodeji našeho obchodního podílu. S jejich službami, bezproblémovým zprostředkováním a rychlostí celého procesu jsem velmi spokojená. Přeji celému teamu mnoho pracovních úspěchů a dalších spokojených klientů!

 

KATARÍNA DERZSIOVÁ

 

 

Chtěl bych Vám poděkovat za zajištění full servisu, rychlost a profesionální přístup při řešení likvidace naší s.r.o.

 

Anonym