Virtuální kancelář

(nadpis sa zmeni automaticky)
Využijte virtuální sídlo v Žilině. Adresa Daxnerova 9, 010 01 Žilina bude vaší oficiální adresou v příslušném rejstříku. K dispozici máte reprezentativní zasedací prostory. Přebírání pošty, evidence, skenování a notifikace došlé firemní pošty jsou samozřejmostí.

Chci založit virtuální kancelář

 

 

Virtuální kancelář, virtuální sídlo nebo Virtual Office. Všechny tři pojmy jsou správné. Virtuální kancelář je vhodná pro všechny typy obchodních společností nebo fyzické osoby - podnikatele, které nemají dostatečné administrativní kapacity nebo chtějí šetřit počáteční náklady spojené s pronájmem nemovitostí. Námi nabízené virtuální sídlo se nachází v lukrativní části Žiliny.

 

Virtuální sídlo je vaší oficiální adresou, kterou máte zapsanou i v příslušném rejstříku (obchodní rejstřík, živnostenský rejstřík, rejstřík neziskových organizaci, rejstřík obchodních sdružení...). Sídlo nemusíte využívat fyzicky, v případě zájmu ho máte k dispozici spolu s reprezentativními zasedacími prostory. K další službě nebo výhodě virtuálního sídla patří přebírání a evidence firemní pošty. Virtuální sídlo je plně uznáváno legislativou SR.

 

 

 

 

 
 
 
 

Pokud si u nás zřídíte virtuální kancelář, založení s. r. o. k ní máte zdarma!

  Chci virtuální sídlo
 
 
 

 

 

 

 

Výhody virtuální kanceláře v Žilině

 

 

 

Virtual Office dokáže plně zastoupit klasické firemní sídlo

Splňuje všechny legislativní podmínky a je levnější variantou než klasický pronájem nemovitostí nebo firemních prostorů.

 

 

 

Poštovní služba v ceně virtuálního sídla

Bez dalších poplatků poskytujeme poštovní služby jako je příjem, skenování, notifikace o doručené poště a úschova přijaté pošty. Každý klient obdrží přihlašovací údaje, na základě nichž bude mít nepřetržitý elektronický přístup ke své poště bez nutnosti navštívení virtuální kanceláře.

 

 

 

Reprezentativní prostory, exkluzivní místo

Virtuální sídlo se nachází v blízkém centru Žiliny, která je obchodní křižovatkou několika slovenských a zahraničních podnikatelů.

 

 

 

 

 

 

Další výhody virtuální kanceláře

 

 

Kancelář, která funguje bez problémů

Garantujeme rychlou, bezproblémovou a diskrétní komunikaci kanceláře se zákazníkem. Asistentka přebírá zvukové odkazy, o nichž následně klienta informuje telefonicky, popřípadě sms zprávou nebo e-mailovou notifikací.

 

 

 

Diskrétní a spolehlivá služba

Kromě přeposílání e-mailů a odkazů je asistentka připravena zvedat telefony a odpovídat vaším jménem. Všechny služby virtuální kanceláře jsou spolehlivé a diskrétní.

 

 

 

Optimalizace firemních nákladů

Virtuální sídlo spolu s našimi službami šetří peníze za pronájem nemovitosti a vlastní administrativní posilu či zaměstnance.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

Jsem v časové tísni, chci už připravenou, řádně založenou a registrovanou, hotovou s. r. o.

  Chci ready-made firmu
 
 
 

 

 

 

 

 

Prostory

 

Potřebujete poradit? Rádi vám pomůžeme.
Nenašli jste odpověď na vaše otázky? Potřebujete odbornou radu nebo pomoc s řešením vašeho problému? Neváhejte nás kontaktovat, nabízíme vám bezplatné konzultace a poradenství!
Název firmy:
Jméno a příjmení:
Telefon: *
E-mail: *
Ověřovací kód: *
Text zprávy: *
Zpráva se odesílá ...
* - povinné pole